65 000 CZK
| 2 600 EUR
Lot 400
SKLENĚNÁ PLASTIKA POLIBEK
16 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
120 000 CZK
| 4 800 EUR
| 4 800 EUR
Tavené sklo, broušené, leštěné, signováno a datováno Libenský-Brychtová 1986-2011. Nová tavba.