70 000 CZK
| 2 545 EUR
Lot 122
STOLNÍ LAMPIČKA S FIGUROU DÍVKY
43 x 14 x 15,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Bronz zlacený v ohni, mramorový sokl, signováno C-E-Jonchery.