15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 72
HRANATÁ MISKA
1882 - 1899
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
5,5 cm (v), Průměr 8.5 cm
Vyvolávací cena
Ruské puncovní značky, mistrovská značka п.ф. Stříbro (Ag) o ryzosti 84 zolotníků (875/1000). Miska zdobená barevným florálním motivem v cloisonné emailu na bílem podkladě. Zlacení jemně otřeno.