5 000 CZK
| 200 €
Lot 338
LOUIS XVI. TABLE CLOCK
19th century
marble, gilded bronze, brass, enamel
47 x 30 x 9 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
13 000 CZK
| 520 €
| 520 €
price without premium
Působivé francouzské hodiny s kombinací třech mramorů (šedivý, černý a bílý) a zlacenými bronzy s motivy drapárie a čučky, završené stylizovanou vázou. Ciferník s římskými číslicemi, stroj s půlovým bitím, k seřízení. Restaurováno.