2 000 CZK
| 80 €
Lot 15
FRENCH TABLE
19th century
light and dark cherry, bronze, brass
72 x 61 x 45 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Price realized
6 000 CZK
| 240 €
| 240 €
price without premium
Elegantní stolek z období Ludvíka XVI. se šuplíkem a geometrickou intarzií po stranách a na vrchní desce, dole se sbíhající se kresbou dřeva. Restaurováno.