8 000 CZK
| 327 €
Lot 187
AN EMPIRE CABINET
Kolem 1810
walnut, gilded wood, blackened pear, gilded bronze
143 x 65 x 37 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
55 000 CZK
| 2 245 €
| 2 245 €
price without premium
Empírový manžetník se soustavou celkem šesti uzamykatelných šuplíků se zlaceným kováním s motivy gryfů. Bohatá kresba ořechového dřeva je kombinována s lištami z černěné hrušky. Kompletně restaurováno. Výborný stav.