5 000 CZK
| 200 €
Lot 339
LOUIS XVI. TABLE CLOCK
Last third of 18th century
gilded bronze, brass, marble, alabaster, enamel
45 x 28 x 12 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
21 000 CZK
| 840 €
| 840 €
price without premium
Mimořádná ukázka francouzského bronzařského řemesla s dominující postavou putti na podstavě z alabastru. Na vršku a postranách alabastrové vázy se zlatými bronzovými květinami. Zasklený smaltový ciferník s arabskými číslicemi a elegantními prezicními zlacenými ručičkami, stroj k seřízení. Restaurováno.