35 000 CZK
| 1 458 EUR
Lot 23
PÁROVÉ KRAJINY S MOSTEM
18. století
olej, plátno
23 x 30,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
37 000 CZK
| 1 542 EUR
| 1 542 EUR
Žánrové krajiny komornějšího formátu představují zdařilé zpracování krajiny s romantickými prvky. Krajina příjemně konvenuje s architekturou, je doplněna figurální stafáží a v daném formátu patří mezi reprezentativní ukázky stylu.