25 000 CZK
| 1 020 EUR
Lot 39
STŘÍBRNÝ EMPÍROVÝ OHŘEV NA VODU
Kolem 1808
stříbro, dřevo
30 x 18 cm (v x š), 1.1 kg
Vyvolávací cena
Rakouský empírový stříbrný ohřev na vodu s vyrytými iniciály. Uvedená váha je bez dřevěného soklu. Značeno lotovým puncem a signováno.