12 000 CZK
| 490 EUR
Lot 68
ODKLÁDACÍ STOLEK VE STYLU LUDVÍKA XVI.
Kolem 1850
Mořený mahagon, mosaz, zlacený bronz
71 x 49 x 34 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
22 000 CZK
| 898 EUR
| 898 EUR
Velice elegantní odkládací stolek z poloviny 19. století ve stylu Ludvíka XVI. se čtyřmi dynamicky zaoblenými nohami po hranách zdobené zlaceným bronzem s florálními motivy, spojenými odkládací trnoží ve tvaru ledvinky s mosaznou ohrádkou, kterou kopíruje i horní deska s bohatou kresbou dřeva a s jedním šuplíkem se zámkem. Kompletně restaurováno, výborný stav.