45 000 CZK
| 1 837 EUR
Lot 46
KULATÝ STŮL Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1830
ořech, javor
86 cm (v), Průměr 116 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
130 000 CZK
| 5 306 EUR
| 5 306 EUR
Elegantní kulatý stůl z období biedermeieru s nohou v trumpetovém tvaru a dýhovanou deskou do hvězdicového ornamentu. Stupňovitá noha spolu s nohou konkávního tvaru. Jedná se o skutečně kvalitní řemeslné provedení a výjimečný design z dílen Josepha Ulricha Danhausera. Kompletně restaurováno, výborný stav.