18 000 CZK
| 735 EUR
Lot 29
EMPÍROVÝ LUSTR
Kolem 1810
Zlacené dřevo
56 cm (v), Průměr 54 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
24 000 CZK
| 980 EUR
| 980 EUR
Elegantní čtyřramenný empírový lustr menší velikosti ze zlaceného vyřezávaného dřeva. Na každém rameni s pávem se skloněnou hlavou a zespodu klasicistní ornamenty. Restaurováno, elektrifikováno, výborný stav.