18 000 CZK
| 735 EUR
Lot 11
BAROKNÍ LUSTR HOLANDSKÉHO TYPU
1. polovina 18. století
Patinovaný bronz
75 x 63 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 224 EUR
| 1 224 EUR
Velice kvalitně řemeslně zpracovaný dvanáctiramenný barokní německý lustr holandského typu s dominující sedící figurou s čepcem, za který je lustr zavěšen. Restaurováno, výborný stav.