45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 11
ZIMNÍ KRAJINA S BRUSLAŘI
1. polovina 17. století
Olej, měď
14,5 x 28 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
85 000 CZK
| 3 400 EUR
| 3 400 EUR
Krajina s bruslaři na zamrzlé řece představuje velmi oblíbený dobový nizozemský motiv. Miniatura je záznamem dobové scény a je rovněž kopií obrazu ze sbírek galerie Mauritshuis v Haagu. Dílo konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.