12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 157
U HLUBOČEP
20. léta 20. století
Olej, dřevo
12 x 23 cm (v x š)
Zezadu tužkou "Háša Jaroslav"
Vyvolávací cena
Jaroslav Háša studoval u prof. Bukovace a Nechleby. Velmi si oblíbil drobnopisné formáty krajin, které vytvářel i na dřevěné a kovové desky. Krajina U Hlubočep nabízí pohled na vyhlídku s naznačeným terénem v pozadí a velmi drobně provedenou figurální stafáží.