180 000 CZK
| 7 200 EUR
Lot 86
STŘÍBRNÝ SERVIS NA ČAJ
Přelom 19. a 20. století
41 cm (v), 7700 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
190 000 CZK
| 7 600 EUR
| 7 600 EUR
Impozantní stříbrná čajová sada se skládá z konvice na horkou vodu se stojanem (41 cm) a hořákem (8 cm), 2 konvic na čaj (18,5 a 19,5 cm), 1 slévátka (16 cm), 1 džbánku na mléko (9 cm), cukřenky (13 cm) a podnosu oválného tvaru (68,5 x 47,5 cm), tvarovaný květinový dekor, hořák se slonovinovou rukojetí, podnos se dvěma uchy. Značka výrobce "EG", punc Vídeň - Diana 1872-1922.