50 000 CZK
| 2 000 EUR
Lot 180
PSACÍ STŮL H 180
30. léta 20. století
kavkazský ořech, chrom
76 x 134 x 70 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 000 EUR
| 2 000 EUR
Tento originální model psacího stolu, navrženého hlavním designérem UP závodů Brno, se dnes na trhu vyskytuje jen vzácně. Jedná se o ukázku skutečně nadčasového funkcionalistického designu. Nosnou konstrukci tvoří chromované trubky a skříňka se čtyřmi šuplíky po stranách zaoblenými s chromovanými úchytkami. Vpravo, pod hlavní pracovní deskou, deska odkládací. Původní klíč. Restaurováno.