35 000 CZK
| 1 400 EUR
Lot 116
OBILNÝ LÁN
Olej, plátno
22 x 26 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 400 EUR
| 1 400 EUR
Díla Otakara Lebedy se na trhu s uměním nevyskytují příliš často, vzhledem k jeho časnému úmrtí. Každopádně se jedná o autora s velkým talentem, který navšítivil Francii a hlásil se k impresionismu. Rukopisem i barevným pojetím se krajina, zachycující letní louku, hlásí právě k tomuto proudu.