40 000 CZK
| 1 600 EUR
Lot 166
MUŽ S BÝKEM
30. léta 20. století
Olej, plátno
54 x 32 cm (v x š)
Vlevo dole "G.M."
Vyvolávací cena
Dosažená cena
40 000 CZK
| 1 600 EUR
| 1 600 EUR
Muž s býkem nese typické znaky tvorby Grigorije Musatova. Dílo hýří barevností a předkládá téma inspirované ruským folklórem a mísí jej se snovostí a náznakem zkoumání známého archetypu. Náznakem v pozadí je naznačena i pastvina s ohradami a hospodářskými budovami.