26 000 CZK
| 1 040 EUR
Lot 58
MÍŠEŇSKÝ KORBEL S KVĚTY
18. století
Malovaný porcelán, zlacená mosaz
19,5 cm (v)
Značeno meči zespodu
Vyvolávací cena
Dosažená cena
34 000 CZK
| 1 360 EUR
| 1 360 EUR
Vysoce dekorativní míšeňský korbel s víčkem a plastickým barevným dekorem květin. Víčko zlacené v ohni s dekorem květinových rozvilin.