10 000 CZK
| 400 EUR
Lot 225
MEDAILE PRO JAROSLAVA HUTKU
80. léta 20. století
Břidlice
9,5 cm (v)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Medaile jsou zvláštní sochařské formy, povětšinou kruhového či oválného tvaru, které Jiří Seifert pojednával téměř vždy z obou stran a někdy je opatřoval i vlastním typem písma. Plnily funkci vzpomínkovou, mohly být přátelským gestem, nositelem řeči a moudrosti a haptického vnímání.