50 000 CZK
| 2 000 EUR
Lot 49
INTARZOVANÉ BAROKNÍ BUREAU
1. polovina 18. století
ořech, javor
114 x 130 x 63 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
55 000 CZK
| 2 200 EUR
| 2 200 EUR
Barokní bureau s pilastry a bohatou intarzií, střídající se linky javoru, světlého a tmavého ořechu. Uvnitř bureau celkem jedenáct šuplíčků a spodní tajná otevíratelná deska. Zužující se vlnité přední čelo se třemi šuplíky. Prvotřídní kus nábytku patrně z Benátska pochází z dobré provenience, římského paláce. Restaurováno.