30 000 CZK
| 1 200 EUR
Lot 51
PÁROVÁ BAROKNÍ KŘESLA
1. polovina 18. století
polychromované a zlacené dřevo, čaloun
114 x 67 x 60 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Stará benátská párová křesla černě lakovaná se zlacením byla do nedávna součástí mobiliáře paláce v Římě. Čaloun z konce 19. století.