14 000 CZK
| 560 EUR
Lot 247
PÁROVÁ DESIGNOVÁ KŘESLA
70. léta 20. století
modrý samet, chrom
76 x 74 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Neobvyklý design nízko položených párových křesílek s leštěnou chromovanou ocelí. Restaurováno, nově čalouněno.