60 000 CZK
| 2 400 EUR
Lot 48
BAROKNÍ KOMODA
1. polovina 18. století
třešeň, topol, švestka, kování
91 x 150 x 65 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
poaukční prodej
Masivní nevídaná sicilská komoda se dvěma šuplíky a dvojitě zaoblenými boky s přírodně ornamentální vrchní deskou s intarzií kombinovanou topolem, třešní a švestkou. Dva šuplíky zdobeny černou linkou. Komoda pochází z dobré provenience, byla do nedávna součástí mobiliáře paláce v Římě. Restaurováno.