25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 140
BALETKA
1920
Zlacený bronz s kamínky
41 cm (v)
Na plintě "Schmidt - Hofer"
Vyvolávací cena
Bronzová socha tanečnice či baletky v taneční póze na špičkách, originalni zlatá metalická patina, detaily oblečení zdobeny kamínky, signováno německým autorem Otto Schmidt - Hoferem, který se specializoval na neoklasicistní a secesní žánrové sochy tanečnic a mýtických válečníků.