15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 93
ALPSKÁ KRAJINA
19. století
Olej, plátno
17 x 24,5 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 600 EUR
| 600 EUR
Líbezná alpská krajina u jezera v podhůří nabízí výhled na hospodářská stavení s doškovými a šindelovými střechami a figurální stafáží, která se věnuje práci. V centru obrazu je umístěna žena v zástěře a šátku věšící prádlo a opodál stojí chlapec s prutem, který s ní vede rozhovor.