12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 150
VESNICE
28 x 44 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Akvarel, papír
Sign. vpravo dole: Fremund 62
Vlevo dole datováno: 30.XII.62
Půvabná práce inspirovaná jihočeskou návsí je provedena suverénním a temperamentním rukopisem. Jednotlivé významové prvky – rybníček, chalupy, stromy se skládají v dekorativní kompozici. Autorovu spontánní tvůrčí svobodu vedenou snahou odpoutat se od konvencí popisného realismu ještě umocňuje vzdušnost akvarelové malby.