8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 164
KVĚT
45 x 45 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Olej, plátno
Sign. vpravo dole: ZB 73
Ilustrátor řady knih přírodovědného zaměření. Má poměrně široký tématický záběr, od ilustrací knih o rostlinách až po rekonstrukce vyhynulých zvířat. Rok studoval grafické techniky u Emanuela Frinty.