15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 183
ZELENOČERVENÁ VÁZA
16,6 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 600 EUR
| 600 EUR
Hutně tvarované zelenočervené (uranové a granátové) sklo s charakteristickými vpichy. Signováno a datováno zespodu: P. Hlava Czechoslovakia 1983.