35 000 CZK
| 1 400 EUR
Autorovo dílo se vyznačuje širokým záběrem, vyrovnává se v něm v průběhu času s celou řadou uměleckých vlivů. Zátiší s ovocem datované rokem 46 spadá do krátkého období, kdy studoval na pražské Akademii u profesora Vlastimila Rady. V nevelkém obrázku jsou jasně čitelné vlivy expresionismu a kubismu. Olej na plátně, lepeno na kartonu, signováno a datováno vlevo nahoře Bělocvětov 46.