25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 03
TOUTES LES OEUVRES DE ME ANDRÉ LAURENS
34 x 25 x 7,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Lékařská kniha sestávající z pěti dílů v jednom svazku. Je vybavena šestadvaceti mědirytinovými celostránkovými ilustracemi. Celokožená vazba je pozdější, z 18. století, na hřbetě zlacená. Autor André Du Laurens byl osobním lékařem francouzského krále Jindřicha IV. Jedná se o první francouzské vydání.