40 000 CZK
| 1 600 EUR
Lot 42
POUZDRO NA PARFÉMY S PORTRÉTNÍ MINIATUROU
8,5 x 4,5 x 7 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
40 000 CZK
| 1 600 EUR
| 1 600 EUR
Želvovinové pouzdro s víkem na pantu, ve stříbrné montáži s motivem volutových rozvilin. Želvovina vykládaná perletí a slonovinou. Na víku a na dvou širších stranách portrétní miniatury dam malované technikou akvarelu a kvaše na oválných tabulkách z kosti. Portrét na víku signován Dumont. Zavírací mechanismus na perko. Uvnitř přihrádky na dva skleněné flakony.