70 000 CZK
| 2 800 EUR
Kompozice náleží do souboru pláten s abstraktní tematikou, které se věnoval v šedesátých letech. Na trhu s uměním se jedná o výjimečnou akvizici, která pochází přímo z autorovy pozůstalosti. Olej na plátně, signováno a datováno dole uprostřed V. Preclík 62. Vzadu Vladimír Preclík 1962.