120 000 CZK
| 4 800 EUR
Lot 53
EMPÍROVÉ SOFA
95 x 158,5 x 70 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
120 000 CZK
| 4 800 EUR
| 4 800 EUR
Výjimečné empírové salonního třímístné sofa typického subtilního tvarosloví. Područky jsou neseny vyřezávanými poněkud robustnějšími plastikami okřídlených sfing. Černěné hruškové dřevo, patinované a zlacené dřevo, restaurováno a nově čalouněno.