25 000 CZK
| 1 000 EUR
Obě díla, stejná technikou provedení, odlišná dobou svého vzniku - Daphne 1970, David 1958 - jsou ukázkou fantaskního realismu, jehož byl autor v Rakousku hlasatelem. Patrné je rovněž ovlivnění secesí.
Lept na stříbrné desce. Signováno dole Ens Fuch 12/100 a 22/100, David také datován.
Rozměry 23 x 15,5 cm a 26,5 x 11,5 cm