45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 60
CESTOVNÍ BUDÍK Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
24,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
70 000 CZK
| 2 800 EUR
| 2 800 EUR
Budík v dřevěné skříňce, zdobené rozvilinovými motivy v mosazi a cínu buolle technikou. Ciferník smaltovaný, číselník s římskými číslicemi, ocelové ručičky-hodinová, minutová, vteřinová, značeno CARL SUCHY IN PRAG. Bronzový, v ohni zlacený gilošovaný prstenec s uzavíracím mechanismem. V horní partii bronzový úchyt. Čtvrťový hodinový stroj. Cestovní pouzdro uvnitř polstrováno kůží, zvnějšku potaženo kůží s raženým a zlaceným dekorem (výška pouzdra 26,5 cm).
Mahagonové dřevo, mosaz, cín, bronz, sklo.