70 000 CZK
| 2 800 EUR
Lot 134
ART DECO PÁNSKÉ KAPESNÍ HODINKY HAAS NEVEUX & CIE GENÈVE
Průměr 8.8 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
100 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Unikátní kapesní hodinky s patentovaným mechanismem - švýcarský patent číslo 121377. Na ciferníku ukazatel hodin a minut, arabské číslice. Elegantní platinový plášť. Značeno Haas Neveux & Cie Genève, M. Goldschmidt Sö. Puncovní značky. Dva řetízky, na textilní černé šňůrce přívěšek ve stylu art deco s diamantem.