5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 254
POLE S KOPCEM
33 x 37 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 200 EUR
| 200 EUR
Voskový pastel na papíře, signováno a datováno vpravo dole Valter K. 62, zrubu název Pole s kopcem 1962.