70 000 CZK
| 2 800 EUR
Lot 72
EMPÍROVÉ STOLNÍ HODINY
8,5 cm (h), Průměr 34 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
95 000 CZK
| 3 800 EUR
| 3 800 EUR
Stolní empírové hodiny s půlovým bicím strojem. Zlacený bronz, na ciferníku značeno Hans Reiner in Prag.