15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 224
DÓZA NA TABÁK
24 cm (v), Průměr 40 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Dóza na kruhové mramorové základně z mosazi s tepanými figurálními a zvířecími motivy po obvodu, osazena destičkami ze slonoviny s řezanými figurami putti. Na víku nádoba ze skořápky kokosového ořechu v mosazné montáži s ležící mužskou figurkou. Značeno a datováno na mosazné části D 1927