27 000 CZK
| 1 125 EUR
Lot 126
DVA SLOUPY ART DECO
20. léta 20. století
ořechové dřevo, černěné dřevo
139 cm (v), Průměr 32 cm
Vyvolávací cena
Dva designové sloupy z období art deco nahoře s úložným zavíracím prostorem s kovovým madlem, který stojí na vysokém sloupu s výraznými kanelurami s třemi nohami. Velmi dobrý stav.