25 000 CZK
| 1 042 EUR
Lot 133
STŮL H-259
30. léta 20. století
javorové dřevo, bukové dřevo, sklo
66 x 67 x 67 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Elegantní model hracího stolu pod názvem H-259 od významného českého designéra Jindřicha Halabaly z produkce UP v Brně. Po každé straně s vysouvacími skleněnými deskami s dřevěným madlem. Restaurováno, původní skleněná deska s defekty.