Lot 133
Jindřich Halabala (1903 - 1978) STŮL H-259

30. léta 20. století
javorové dřevo, bukové dřevo, sklo
66 x 67 x 67 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 042 EUR

Elegantní model hracího stolu pod názvem H-259 od významného českého designéra Jindřicha Halabaly z produkce UP v Brně. Po každé straně s vysouvacími skleněnými deskami s dřevěným madlem. Restaurováno, původní skleněná deska s defekty.