15 000 CZK
| 625 EUR
Lot 131
STOJACÍ LAMPA ART DECO
20. léta 20. století
chromovaná ocel, sklo
167 cm (v)
Vyvolávací cena
Designová stojací lampa z období art deco z chromované oceli s vloženými tmavými skleněnými tabulemi. Výborný stav, elektrifikováno.