Dick Wolf (1991) NÁHRDELNÍK - CENA MEDY MLÁDKOVÉ

2023
říční perly, tyrkys, stříbro, zlacení, vápenatý kámen, syntetický rubín

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 458 EUR
Dosažená cena
35 000 CZK
   |   1 458 EUR

Náhrdelník byl navržen jako první Cena Medy Mládkové, která je zamýšlena jako výroční ocenění pro výrazné autory střední generace. Laureátka ceny Eva Koťátková věnovala náhrdelník do této dobročinné aukce ve prospěch zvířecích útulků a celá částka poputuje na dobročinné účely. Náhrdelník je vytvořen z říčních perel, přírodní tyrkysy jsou odkazem na Medu Mládkovou, která je ráda nosila. Stříbrné odlitky jsou autorské originály lité do hlíny, některé části náhrdelníku jsou zlacené 18 karátovým zlatem. Vápenatý kámen je umístěn tak, aby se dotýkal pulzujícího místa a je nositelem vůně Scent Roche. Zlacené zapínání, stříbrný návlek, stříbrné nitě. Dick Wolf alias Veronika Ďuricová je dvaatřicetiletá šperkařka, která pochází z Bratislavy. Získala vítězství v kategorii Designér šperku v rámci Czech Grand Design.

NÁHRDELNÍK - CENA MEDY MLÁDKOVÉ

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 458 EUR
Dosažená cena
35 000 CZK | 1 458 EUR
SVATÝ PAVEL

Lot 1 SVATÝ PAVEL

Vyvolávací cena
100 000 CZK | 4 167 EUR
KRONIKA KOSTNICKÉHO KONCILU

Lot 2 Ulrich von Richenthal (1360 - 1437) KRONIKA KOSTNICKÉHO KONCILU

Vyvolávací cena
90 000 CZK | 3 750 EUR
Dosažená cena
90 000 CZK | 3 750 EUR
KRITIKA HUSITSTVÍ

Lot 3 Johannes Cochläus (1479 - 1552) KRITIKA HUSITSTVÍ

Vyvolávací cena
18 000 CZK | 750 EUR
KOMPENDIUM KŘESŤANSKÉ DOKTRÍNY

Lot 4 Zacharias Ursinus (1534 - 1583) KOMPENDIUM KŘESŤANSKÉ DOKTRÍNY

Vyvolávací cena
48 000 CZK | 2 000 EUR
ČESKOBRATRSKÝ KANCIONÁL

Lot 5 ČESKOBRATRSKÝ KANCIONÁL

Vyvolávací cena
38 000 CZK | 1 583 EUR
Dosažená cena
50 000 CZK | 2 083 EUR
RENESANČNÍ VEDUTA PRAHY

Lot 6 Franz Hogenberg (1535 - 1590) RENESANČNÍ VEDUTA PRAHY

Vyvolávací cena
5 000 CZK | 208 EUR
Dosažená cena
9 500 CZK | 396 EUR
CÍSAŘSKÝ PALÁC V PRAZE

Lot 7 Franz Hogenberg (1535 - 1590) CÍSAŘSKÝ PALÁC V PRAZE

Vyvolávací cena
6 000 CZK | 250 EUR
Dosažená cena
8 500 CZK | 354 EUR
MANÝRISTICKÁ KOMODA "A BAMBOCCI"

Lot 8 MANÝRISTICKÁ KOMODA "A BAMBOCCI"

Vyvolávací cena
95 000 CZK | 3 958 EUR
PÁROVÉ MANÝRISTICKÉ ŽIDLE

Lot 9 PÁROVÉ MANÝRISTICKÉ ŽIDLE

Vyvolávací cena
15 000 CZK | 625 EUR
Dosažená cena
33 000 CZK | 1 375 EUR
BAROKNÍ TRUHLA

Lot 10 BAROKNÍ TRUHLA

Vyvolávací cena
60 000 CZK | 2 500 EUR
BAROKNÍ KAPESNÍ HODINKY

Lot 11 John Ebsworth (1643 - 1706) BAROKNÍ KAPESNÍ HODINKY

Vyvolávací cena
80 000 CZK | 3 333 EUR
KROPENKA S POLODRAHOKAMY

Lot 12 KROPENKA S POLODRAHOKAMY

Vyvolávací cena
65 000 CZK | 2 708 EUR
Dosažená cena
65 000 CZK | 2 708 EUR
HABÁNSKÝ TALÍŘ

Lot 13 HABÁNSKÝ TALÍŘ

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 458 EUR
Dosažená cena
55 000 CZK | 2 292 EUR
HABÁNSKÝ TALÍŘ

Lot 14 HABÁNSKÝ TALÍŘ

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 458 EUR
Dosažená cena
55 000 CZK | 2 292 EUR
PORTRÉT MUŽE

Lot 15 Jan Kupecký (1666 - 1740) (připsáno) PORTRÉT MUŽE

Vyvolávací cena
90 000 CZK | 3 750 EUR
PORTRÉT KONĚ

Lot 16 Neznámý Autor PORTRÉT KONĚ

Vyvolávací cena
25 000 CZK | 1 042 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK | 1 125 EUR
KRAJINA S PASTÝŘEM

Lot 17 Rosa da Tivoli (1655 - 1706) KRAJINA S PASTÝŘEM

Vyvolávací cena
90 000 CZK | 3 750 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK | 5 000 EUR
ADAM A EVA

Lot 18 ADAM A EVA

Vyvolávací cena
30 000 CZK | 1 250 EUR
Dosažená cena
110 000 CZK | 4 583 EUR
BAROKNÍ BOZZETTO

Lot 19 Matyáš Bernard Braun (1684 - 1738) (okruh) BAROKNÍ BOZZETTO

Vyvolávací cena
24 000 CZK | 1 000 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK | 1 000 EUR
BAROKNÍ TRUHLA

Lot 20 BAROKNÍ TRUHLA

Vyvolávací cena
10 000 CZK | 417 EUR
Dosažená cena
10 000 CZK | 417 EUR
FRANCOUZSKÁ KOMODA Z OBDOBÍ LUDVÍKA XV.

Lot 21 FRANCOUZSKÁ KOMODA Z OBDOBÍ LUDVÍKA XV.

Vyvolávací cena
95 000 CZK | 3 958 EUR
FRANCOUZSKÉ KARTELOVÉ HODINY Z OBDOBÍ LUDVÍKA XV.

Lot 22 FRANCOUZSKÉ KARTELOVÉ HODINY Z OBDOBÍ LUDVÍKA XV.

Vyvolávací cena
55 000 CZK | 2 292 EUR
STOLNÍ BAROKNÍ HODINY

Lot 23 STOLNÍ BAROKNÍ HODINY

Vyvolávací cena
35 000 CZK | 1 458 EUR
Dosažená cena
35 000 CZK | 1 458 EUR