12 000 CZK
| 500 EUR
Lot 88
F.M. DOSTOJEVSKIJ
1917
litografie, papír
49 x 33,5 cm (v x š)
sign. v desce: Vl. Hofman 1916
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 500 EUR
| 500 EUR
Soubor třiceti kreseb od všestranně nadaného Vlastislava Hofmana - architekta, urbanisty, teoretika architektury, malíře, grafika, designéra a scénografa. Nakladatel Fr. Borový v Praze, úvodní studii o Dostojevském napsal Jan Bartoš.