6 000 CZK
| 240 EUR
Lot 129
SERVÍROVACÍ SKLÁDACÍ FUNKCIONALISTICKÝ STOLEK
40. až 50. léta 20. století
Chromovaná ocel, železo, umakart
77 x 65 x 47 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
16 000 CZK
| 640 EUR
| 640 EUR
Servírovací stolek na kolečkách je tvořen jednoduchým designem chromovaných ocelových trubek držící dvě železné desky s imitací palisandru pro snadnou údržbu. Stolek pochází z vily z 30. let 20. století v Lázních Toušeň, kterou navrhl Daniel Knotek. Restaurováno.