28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 78
PÁROVÁ SECESNÍ KŘESLA
Kolem 1905
Palisandr, mahagon, perleť, čaloun
113 x 63 x 60 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Párová secesní křesla představují syntézu geometrické secese s francouzskou organickou, kterou lze nejlépe vidět ve zpracování područek. Na vršku a po stranách zdobeno intarzií a vkládanou perletí v geometrických tvarech. Dle kvality zpracování se jednalo o zakázku pro významnou klientelu té doby. Restaurováno, nově čalouněno.