25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 34
TRUHLA
Přelom 17. a 18. století
Ořechové dřevo, intarzie
70 x 173 x 55,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
48 000 CZK
| 1 920 EUR
| 1 920 EUR
Dřevěná truhla na vyřezávaných volutových nohách. Přední stranu tvoří 5 polí s marketérií. Krajní pole jsou zdobena motivem hada nebo salamandry, střední pole, ve kterém je zámek s klíčem, je zdobeno strohým motivem obdelníků, zatímco zbylá dvě pole jsou zdobena rostlinným motivem s ptactvem.